Udruga „Zagrljaj“ je od 8.8. -10.8. zajedno s g. Teom Vukovićem i posadom Il Mare organizirala prekrasni dvodnevni izlet za korisnike i članove obitelji na otok Brač i Hvar. Korisnici su se vratili puni dojmova i doživljaja. Hvala na predivnoj prilici i iskustvu!


